Tüm Oyunlar Assassin's Creed Valhalla Marvel's Spider-Man Miles Morales FIFA 22 Ultimate Sürüm ( Ön Sipariş ) Yeni Cyberpunk 2077 Yeni

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1.2 - ALICI

Müşteri olarak www.psnkardeslik.net alışveriş sitesine üye olan kişi. Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.
Üye olan tüm kullanıcılar www.psnkardeslik.net tüm sözleşmelerini kabul etmiş sayılır.


MADDE 2 SATIŞA KONU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Mal ya da hizmetlerin temel özelliklerini www.psnkardeslik.net adresinde yer almaktadır. Ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Oyun/ Ürünün / Hizmetin türü, miktarı,  satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır


MADDE 3 GENEL HÜKÜMLER


3.1) ALICI, *www.psnkardeslik.net internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, SATICI tarafından ALICI'ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve  eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.
3.2) Sözleşme konusu ürün, yasal 15 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın üye hesap numarasına  açıklanan süre içinde ALICI'ya teslim edilir.

3.3) SATCI, sözleşme konusu ürünün eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun teslim edilmesinden sorumludur.S
3.4) SATICI, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI’yı bilgilendirmek ve açıkça onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir.
3.5) SATICI, sipariş konusu ürün veya hizmetin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması halinde sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremezse, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir ve 10 günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade eder.
3.6) Ürünün teslimatı için işbu Ön Bilgilendirme Formunun elektronik ortamda teyid edilmesi şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
3.7) Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünü 3 gün içinde SATICI'ya iade etmek zorundadır.

MADDE 4 CAYMA HAKKI

ALICI; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, sipariş ettiği üründen vazgeçmesi veyahut değiştirmesi gibi durumlarda ürün fiyat farkını kabul ederek. 4-5 İş günü içerisinde ücreti iade edilecektir.

a-) www.psnkardeslik.net sitesinden almış olduğunuz her ürünün değişikliği veya iadesi konusunda canlı destek yada mail yolu ile iletişime geçerek bildirmediğiniz taktirde ürün iadesi olmaz.


MADDE 5 CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

ALICI’nın istekleri veya aldığı ürünü beğenmediği taktirde ürünü sitenin bize sat bölümünden oyun takası yapabilir. 
Beğenmediği ürünü geri iade etme şansı yoktur. Ancak ürünü teslim almadan önce vazgeçmesi hususunda iade yapılır. Harici bir konuda iade yapılamaz sadece oyun takas bölümünden takas yapılabilir.

1/1/2012 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere:


İşbu Ön Bilgilendirme ticari amaçlarla yapılmaktadır.

www.psnkardeslik.net sitesine üyel olan herkes bu şartı kabul buyurur.


 

Ödeme Yöntemleri
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. www.psnkardeslik.net